czwartek, 28 czerwca 2012

Wielkie oczyska

Kolejny raz udało mi się wyrwać z domu na sesje fotograficzną tym razem pognałem z aparatem i pierścieniami macro na Jaśkową Dolinę w okoliczne lasy.
Tym razem dzików nie było i pogoda niezbyt dopisywało ciężkie chmury nie pozwalały się przedrzeć światłu słonecznemu co przy fotografii macro jest dosyć istotne. Nic to maiłem swój dyfuzor na lampę błyskową co to pomaga zajrzeć robakom głęboko w... oczy.
     Tak więc po umoczeni kolan i dupska od siedzenia na wilgotnej ziemi udało mi się zrobić parę godnych uwagi fotek - na 30 zrobionych zdjęć około 10 nadaje się by pokazać ludziom więc tu pokaże tylko 3 :)

i Po kolei
muchówka zwana bzygiem prążkowanym bardzo cwany owad niby mucha a udaje osowatą.po tym jak już skończyłem polowanie troszeczkę pomyszkowałem w okolicy i udało mi się znaleźć niewielkie wzgórze pokryte poziomkami

oczywiście po powrocie do domu trzeba troszeczkę zdjęcia obrobić przy okazji mam sąsiada na moniorze  - małego pająka krzyżaka wielkości główki szpiki - wygląda przezabawnie na tej swojej maleńkiej sieci w rogu monitora

Nawet nie ruszając się od komputera można zrobić fajne zdjęcie macro

3 komentarze:

 1. Gdzie on się tam uchował? :P A poziomeczki mniam mniam, zjadłabym takie :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Brat weź go trochę podkarm, bo słabo wygląda. Pikselami się nie naje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Konkurs! Wygraj przepiękny notes wykonany metodą metodą scrapbookingu, idealny na prezent pod choinkę.

  www.studio-mody.com.pl

  OdpowiedzUsuń